polska anglia

 


QBRATRONIC ITS ELEKTRONIK SYSTEMY ALARMOWE I WIZYJNE
ul. Idzikowskiego 20, 54-129 Wrocław, tel.: 605961437

SERWIS TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ WROCŁAW

Monitoring Wrocław

Monitoring wizyjny to system, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa osób oraz zapobieganie kradzieży. Ochrona obiektów publicznych to także konieczność zwalczania aktów dewastacji na zewnątrz i wewnątrz obiektu. Instalacja takiego systemu daje możliwość rejestracji i sygnalizacji wszelkich prób zniszczenia mienia lub włamania czy kradzieży.

Wykorzystanie monitoringu wizyjnego to również działanie prewencyjne poprzez wywołanie odpowiedniego efektu psychologicznego. Osoby, które mają świadomość, że są nagrywane i obserwowane za pośrednictwem kamer, rzadziej decydują się na spontaniczne akty wandalizmu czy kradzież mienia. Tylko odpowiednie zabezpieczanie obiektu, a także najbliższego terenu zapewnia stałą kontrolę i ochronę majątku i nieruchomości.

Nasza firma specjalizuje się w instalacji i konserwacji systemów monitoringu wizyjnego. Nasz dział serwisu obejmuje  serwis Hikvision Wrocław oraz serwis BCS Wrocław a także Serwis HQ Vision Wrocław. Asortyment produktów obejmuje nowoczesne urządzenia elektroniczne, takie jak kamery rejestratory cyfrowe. W ofercie mamy kamery do sklepu, kamery na kasę, kamery do domu, kamery na działkę. Monitoring biura nie jast dla nas tajemnicą. Rejestrator cyfrowy zapewni wysoką jakośc nagrań i odpowiedni czas archiwuzacji.

Copyright 2013 Qbratronic